Strona główna > Aktualności > Zaproszenie na Konferencje POLSTIM 2018

Zaproszenie na Konferencje POLSTIM 2018

20.11.2017

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

XXIX Konferencja Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego POLSTIM 2018 odbędzie się w dniach 17-19 maja we Wrocławiu. Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do udziału i do wspólnego tworzenia programu naukowego tej wyjątkowej Konferencji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego Środowiska, chcemy, aby nasze najbliższe spotkanie miało charakter jak najbardziej praktyczny. Liczymy na interesujące propozycje sesji klinicznych. Zachęcamy do aktywności naukowych i zgłaszania swoich prac badawczych. Mamy nadzieję, że podczas naszego dorocznego spotkania nie zabraknie inspirujących doniesień oryginalnych oraz wymiany poglądów Nestorów i Nauczycieli naszego Środowiska z młodszymi Koleżankami i Kolegami.

Będziemy kontynuować tradycję sesji i kursów zaprzyjaźnionych Sekcji PTK: SENiT, Niewydolności Serca, Pielęgniarek i Techników Medycznych oraz Klubu 30.

Zarząd SRS PTK pragnie serdecznie podziękować Panu Doktorowi Dariuszowi Jagielskiemu i Kolegom
z Kliniki Kardiologii 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, kierowanej przez Pana Profesora Piotra Ponikowskiego za podjęcie się zadań Komitetu Organizacyjnego Konferencji POLSTIM 2018.

Mimo wspólnych wysiłków naszego Środowiska, organizacja Konferencji POLSTIM 2018 w Kołobrzegu okazała się niemożliwa z przyczyn niezależnych od SRS PTK. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym
w ten etap przygotowań, a szczególnie Pani Doktor Elżbiecie Zince z Koszalina, którą mieliśmy przyjemność zaprosić do dalszej współpracy w charakterze Honorowego Wiceprzewodniczącego Komitetu Organizacyjnego.

Do zobaczenia w stolicy Dolnego Śląska!

 

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami

dr hab. n. med. Maciej Sterliński prof. IK
Przewodniczący SRS PTK 

dr hab. n. med. Andrzej Przybylski, prof. UR, Przewodniczący-elekt SRS PTK,
Przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji POLSTIM 2018 

dr n. med. Dariusz Jagielski,
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji POLSTIM 2018 

 

Komitet Organizacyjny Konferencji POLSTIM 2018:

dr n. med. Dariusz Jagielski, Przewodniczący
dr n. med. Elżbieta Zinka, Honorowa Wiceprzewodnicząca
dr Bartosz Biel
dr n. med. Krystian Josiak
dr n. med. Piotr Niewiński
dr n. med. Krzysztof Nowak
dr Stanisław Tubek