Strona główna > Aktualności > Zapraszamy na POLSTIM 2020

Zapraszamy na POLSTIM 2020

26.02.2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w XXXI Konferencji Sekcji Rytmu Serca PTK POLSTIM 2020, która odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2020 r. w Katowicach.

W tym roku dzięki Państwu nasze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Dzięki Państwu, ponieważ to właśnie uczestnicy tworzą program Polstimu. Komitet Naukowy otrzymał ponad 70 propozycji sesji naukowych z czego niestety ponad połowa nie mogła być przyjęta z powodu ograniczeń czasowych. Tematami przewodnimi, które mamy nadzieję Państwa zainteresują, będą: stymulacja pęczka Hisa (planowane są projekcje filmowe z zabiegów), arytmie uwarunkowane genetycznie, powikłania elektroterapii oraz szeroko pojęta elektrofizjologia. W programie nie zabraknie także sesji poświęconych najnowszym wytycznym i ich znaczeniu w codziennej praktyce. Tradycyjnie też planowana jest Sesja Klubu 30, a nowością będzie kurs EKG dla zaawansowanych przygotowany przez ekspertów zaprzyjaźnionej Sekcji Elektokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny  zatytułowany „Szkoła EKG by SENIT”.  

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Państwa także podczas Uroczystej Inauguracji, która rozpocznie się pierwszego dnia konferencji, 4 czerwca, o godz. 16.00.

Nasze tegoroczne spotkanie odbędzie się w Katowicach, które od kilku lat stanowią niewątpliwie ważny ośrodek na kulturalnej mapie Polski. Zachęcamy, by po zakończeniu obrad skorzystali Państwo z bogatej oferty stolicy województwa śląskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://polstim2020.ptkardio.pl/

Zapraszamy!


Dr hab. n. med. Andrzej Przybylski, prof. UR
Przewodniczący SRS PTK

Dr hab. n. med. Maciej Kempa
Przewodniczący-elekt SRS PTK - przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji Polstim 2020

Dr hab. n. med. Adam Sokal
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji Polstim 2020