Strona główna > Aktualności > e-POLSTIM 2021 - podziękowanie

e-POLSTIM 2021 - podziękowanie

21.06.2021

Szanowni Państwo Koleżanki i Koledzy,

 

Kolejny Polstim przeszedł do historii. Będziemy go pamiętać jako drugą konferencję naszej Sekcji, która z powodu pandemii musiała się odbyć w trybie zdalnym. Ale mamy też nadzieję, że zapamiętamy ją przede wszystkim dzięki ciekawym wykładom, których mogliśmy wysłuchać i pouczającym dyskusjom, w których wzięliśmy udział. Było to wszystko możliwe przede wszystkim dzięki aktywności i zaangażowaniu członków naszej Sekcji w tworzenie programu Konferencji - tu wielkie podziękowania dla Pani Profesor Marii Trusz-Gluzy i Pana Profesora Andrzeja Kutarskiego, którzy jako nestorzy naszego środowiska, jak co roku aktywnie włączyli się w nadsyłanie propozycji sesji oraz dzięki naszym wykładowcom, którym dziękujemy za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Raz jeszcze gratulujemy Panu Profesorowi Romualdowi Ochotnemu otrzymanego odznaczenia i dziękujemy Pani Profesor Grażynie Świąteckiej za piękną laudację. Podczas Polstimu odbyły się 22 sesje (w tym międzynarodowa sesja z udziałem przedstawicieli EHRA), wygłoszono 75 wykładów, były prezentacje filmowe i multimedialne.

Nad sprawną realizacją czuwali pracownicy firmy Casus BTL. Nie zawiedli też w tym szczególnym czasie nasi wierni sponsorzy za których aktywność dziękujemy. Wszystkim Państwu natomiast dziękujemy za liczny udział w Polstimie (mieliśmy ponad 800 zarejestrowanych uczestników). To dla nas największa nagroda jako organizatorów. Licząc na spotkanie za rok podczas kolejnego Polstimu, który wierzymy, że odbędzie się w tradycyjnej formie pozdrawiamy wszystkich uczestników i wykładowców.

Do zobaczenia w przyszłym roku w Katowicach!

 

Z wyrazami szacunku

W imieniu Zarządu Sekcji Rytmu Serca

 

Adam Sokal
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego POLSTIM 2021

Maciej Kempa
Przewodniczący Komitetu Naukowego POLSTIM 2021

Andrzej Przybylski
Przewodniczący Sekcji Rytmu Serca PTK