Strona główna > Aktualności > Zaproszenie do zgłaszania sesji - POSLTIM 2022

Zaproszenie do zgłaszania sesji - POSLTIM 2022

21.01.2022

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

 

w imieniu Komitetu Naukowego Konferencji POLSTIM 2022 zwracamy się do Państwa z przypomnieniem, zaproszeniem i serdeczną prośbą o nadsyłanie propozycji sesji na tegoroczne spotkanie naukowe naszego Środowiska.

Oprócz tradycyjnych sesji, takich jak: sesje dydaktyczne, focus czy pro-contra planujemy zorganizowanie maratonu przypadków klinicznych. Uprzejmie prosimy, aby do zgłoszonych przypadków dołączyć krótki, jednozdaniowy opis i uzasadnienie istotności/ unikalności problemu, którego przykładem jest zgłaszany przypadek. Przewidywany czas prezentacji nie będzie przekraczał 7 minut.

Szczególnie serdecznie zapraszamy również do stworzenia swoich sesji od lat współpracujące z nami: Asocjację Niewydolności Serca, Asocjację Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny, Sekcję Pielęgniarek i Techników Medycznych oraz Klub 30.

Przypominamy, że zgłaszanie propozycji sesji jest możliwe WYŁĄCZNIE drogą systemu abstraktowego PTK. Prosimy, aby tytuły proponowanych sesji i wykładów podawać również w języku angielskim. Przypominamy o obowiązku uzyskania wstępnej zgody od proponowanych wykładowców oraz prosimy o podanie aktualnej afiliacji i adresu e-mailowego proponowanych prelegentów.

Termin nadsyłania propozycji sesji to 23 stycznia 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy także do zgłaszania abstraktów prac naukowych – termin ich nadsyłania to 30 marca 2022 roku.

 

Z wyrazami szacunku,

 

dr hab. n. med. Maciej Kempa
przewodniczący SRS PTK

prof. dr hab. n. med. Andrzej Przybylski
przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji POLSTIM 2022

dr hab. n. med. Adam Sokal - przewodniczący-elekt SRS PTK
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji POLSTIM 2022

 

POSLTIM 2022