Strona główna > Aktualności > Sekcja Rytmu Serca PTK objęła patronatem "VI Forum Arytmii ARYTMICA 2022

Sekcja Rytmu Serca PTK objęła patronatem "VI Forum Arytmii ARYTMICA 2022

28.02.2022

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Sekcja Rytmu Serca PTK objęła patronatem "VI Forum Arytmii ARYTMICA 2022". Sympozjum odbędzie się w formie hybrydowej 18 marca 2022 roku.

Wydarzenie jest poświęcone doskonaleniu i optymalizacji procedur elektrofizjologicznych u pacjentów z zaburzeniami rytmu serca.

W tegorocznej edycji sympozjum tematami wiodącymi będą: praktyczne podejście do nowych zaleceń ESC oraz EHRA dotyczących wskazań do stymulacji serca oraz praktyki dobrego wszczepiania, omówienie coraz szerzej stosowanych technik stymulacji układu bodźcoprzewodzącego oraz wybranych nowości w elektrofizjologii.

- Naszym dążeniem jest, aby w oparciu o wskazówki naszych zaproszonych Wykładowców przejść ”od podstaw do niuansów”, decydujących o sukcesie procedur zabiegowych. Nie zabraknie również interesujących i pouczających przypadków klinicznych. Naszym głównym celem jest, aby sympozjum miało praktyczny, edukacyjny wymiar. Jest ono skierowane przede wszystkim do osób, które chcą dzielić naszą ideę kompleksowego, bezkompromisowego i ambitnego podejścia do leczenia zaburzeń rytmu serca. Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Prof. dr hab. n. med. Jarosław D. Kasprzak
Dr n. med. Paweł Życiński
Dr n. med. Haval Qawoq