Strona główna > Aktualności > Kandydatura na stanowisko Prezesa PTK - prof. Jarosław Kaźmierczak

Kandydatura na stanowisko Prezesa PTK - prof. Jarosław Kaźmierczak

21.11.2022

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

z ogromną przyjemnością pragnę Państwa poinformować, że do Zarządu SRS wpłynęła prośba Pana Profesora Jarosława Kaźmierczaka o poparcie Jego kandydatury na stanowisko Prezesa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w nadchodzących wyborach do Zarządu PTK.

Profesora Jarosława Kaźmierczaka przedstawiać nie trzeba. Od wielu lat działa On aktywnie na rzecz naszego Środowiska, przede wszystkim pełniąc funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie kardiologii (lata 2014-2022), jak i działając w Zarządzie SRS (lata 2007-2017) i stojąc na Jego czele w kadencji 2013-2015.

Zarząd SRS jednogłośnie podjął decyzję o przychyleniu się do prośby naszego Szanownego Kolegi i udziela pełnego poparcia w nadchodzących wyborach.

Członkowie Zarządu SRS wyrażają głębokie przekonanie, że Profesor Jarosław Kaźmierczak w pełni zasługuje na poparcie wszystkich Członków naszej Sekcji. Liczymy, że po objęciu zaszczytnej funkcji Prezesa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego sprawy Środowiska "elektro" nadal pozostaną Mu bliskie.

Drogi Jarku - trzymamy kciuki i powodzenia!!!

 

Maciej Kempa, przewodniczący Sekcji Rytmu Serca PTK