Strona główna > Aktualności > VII FORUM ARYTMII – ARYTMICA 2023

VII FORUM ARYTMII – ARYTMICA 2023

20.02.2023

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

w imieniu Kierownictwa Naukowego: Pana Prof. Jarosława D. Kasprzaka, Pana Prof. Przemysława Mitkowskiego, Pana Prof. Marcina Grabowskiego oraz własnym serdecznie zapraszamy na VII FORUM ARYTMII – ARYTMICA 2023, które odbędzie się w formule stacjonarnej w sobotę 11 marca 2023 roku w ramach XXIX Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej.

VII FORUM ARYTMII – ARYTMICA 2023 będzie poświęcone optymalizacji postępowania okołozabiegowego u pacjentów poddawanych procedurom elektroterapii i elektrofizjologii oraz na przedstawieniu zastosowania nowoczesnych technik zabiegowych w „trudnych” sytuacjach klinicznych.

W tegorocznej edycji pragniemy skupić się na pokazaniu różnych klinicznych problemów w elektroterapii i elektrofizjologii i sposobów ich rozwiązania poprzez zastosowanie nowoczesnych technik zabiegowych aby osiągnąć sukces terapeutyczny oraz omówieniu ważnych, przekładających się na sukces terapeutyczny, a niekiedy pomijanych problemów spotykanych w praktyce klinicznej okołozabiegowej. Nie zabraknie również interesujących i pouczających przypadków klinicznych.

VII FORUM ARYTMII – ARYTMICA 2023 odbędzie się pod patronatem Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Rejestracja i więcej informacji: http://arytmica.umed.pl/

Serdecznie zapraszamy!

 

Z wyrazami szacunku

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Prof. dr hab. Jarosław Kasprzak
Dr n. med. Paweł Życiński