Strona główna > Aktualności > POLSTIM 2019 – zaproszenie

POLSTIM 2019 – zaproszenie

28.01.2019

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

zbliża się Jubileuszowa XXX Konferencja Sekcji Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego POLSTIM 2019, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym „Jordanki” w Toruniu. Serdecznie zachęcamy wszystkich z Państwa do zarezerwowania terminu 23-25 maja 2019 roku.

Przedstawiamy Państwu program Konferencji. Zgłoszono prawie 100 propozycji sesji dydaktycznych. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Komitet Naukowy miał trudne zadanie, aby w programie znalazły się wszystkie „najgorętsze”, praktyczne i dyskusyjne tematy związane ze współczesnym leczeniem zaburzeń rytmu serca. Mamy nadzieję, że zaproponowaliśmy zagadnienia, wśród których każdy z Państwa znajdzie dla siebie te najbardziej interesujące.

Szczególnie zapraszamy do wspólnego spotkania podczas ceremonii Otwarcia i Jubileuszu Konferencji oraz 50-lecia zainicjowanej przez Pana Profesora Mariusza Stopczyka działalności środowiska arytmologicznego PTK, którego Sekcja Rytmu Serca PTK jest spadkobierczynią.

Podczas Konferencji POLSTIM 2019 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze SRS PTK, podczas którego wybierzemy nowy Zarząd naszej Sekcji oraz udzielimy poparcia kandydatom do władz Zarządu Głównego PTK.

Wśród zaproszonych Gości jest minister zdrowia, prof. Łukasz Szumowski, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji. Oprócz aspektów naukowo-dydaktycznych w programie Konferencji POLSTIM 2019 nie zabraknie przestrzeni do wymiany poglądów na temat współpracy Naszego Środowiska z Ministerstwem Zdrowia i Agendami Rządowymi na rzecz coraz nowocześniejszego i efektywnego leczenia naszych Pacjentów.

Przed nami trzy pracowite wiosenne dni w pięknym, historycznym mieście. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy – do zobaczenia w Toruniu!

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami

 

dr hab. n. med. Maciej Sterliński, prof. IK
przewodniczący SRS PTK

dr hab. n. med. Andrzej Przybylski, prof. UR
przewodniczący-elekt SRS PTK - przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji Polstim 2019

dr n. med. Grzegorz Skonieczny
przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji Polstim 2019